Výuková in-line videa

 Pojďte se s námi naučit správně a efektivně bruslit.

Nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak informace získat, jsou naše in-line on-line videa, která s vámi sdílíme. Navštivte i náš YouTube kanálkde budete při jeho odběru informováni, když vydáme další video, ať vám nic neuteče.

 
Video 1 - Uvědomění chodidel a brusle

V každém tréninku je důležité začít od pevných základů, proto jsou videa strukturovaná tak, aby na sebe navazovala a postupně odkrývala taje bruslení, které vám dosud byly skryty. Začít se vždy musí od stability, protože pokud na bruslích nebudete jistí, tak těžko budete bruslit správně a efektivně. První videa vám tedy ukážou, jak vůbec se stabilitou pracovat a jak si ji vhodně procvičit.

     
 
Video 2 - Stabilita a ovládání

Když už dokážete vnímat svá chodidla, pojďte se je naučit správně ovládat tak, ať dokážete na bruslích nejen stát, ale i dobře bruslit.

     
 
Video 3 - Základy bruslařského odrazu

Třetí video z naší minisérie vysvětluje, jak správně chápat, posléze o provést optimální bruslařský odraz. Když tuto techniku zvládnete, budete bruslit bez námahy a rychleji, navíc hlavně ale i bez bolestí a puchýřů, protože ty jsou často způsobené nesprávnou technikou. Díky těmto cvikům ji dokážete vylepšit a bruslení si užívat.

 

     
 
Videosérie bruslařských cvičení na doma

Tato série ukazuje cviky, které můžete dělat i v době, kdy není možné bruslit. Naučí a ukáže vám, jak lze posilovat správné bruslařské svalové skupiny, jak si fixovat správnou pozici a správné pohyby, aby až půjdete na brusle, tak budete jezdit zas o něco lépe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další videa najdete na již zmíněném YouTube kanálu, případně pokud vás videa a cviky baví a chcete se zlepšit v bruslení ještě více, nebojte se nás kontaktovat a odmluvit si soukromý trénink nebo se zúčastněte některého z našich in-line kempů.

 

Podívat se na nabídku lekcí

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti společností Google soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.