Věnovat se vám budou:

ING. MATĚJ KRUPKA

 10390138_10201978586696183_968907517489116582_n

 

Je 20-tinásobným mistrem republiky v kolečkovém rychlobruslení, je bývalým reprezentantem ČR v tomto sportu, jedním z nejzkušenějších aktivních inline bruslařů u nás, bývalým členem trenérskometodické komise Českého svazu kolečkového bruslení, školitel nových trenérů III. třídy a instruktor soukromých lekcí rychlobruslení. Vedle toho pomáhá trénovat v oddíle KSBM Praha, kde sám stále ještě bruslí. Jednu sezónu působil také jako asistent reprezentační trenérky Ludmily Krupkové a byl u první dráhové medaile českého kolečkového rychlobruslení z dráhových závodů Mistrovství Evropy.

I přes svůj nízký věk je účastníkem již devíti mistrovství Evropy a čtyř mistrovství světa v inline rychlobruslení. Sportoval od dětství, přešel od atletiky přes florbal až k bruslení, řadu let kombinoval krátkou ledovou dráhu s inline rychlobruslením. Nyní se věnuje na reprezentační úrovni výhradně kolečkovému sportu (více na www.matejkrupka.cz).

Kromě studia a sportu se věnuje i propagaci bruslařských značek MPC a CadoMotus v ČR, v projektu Inlinespeed.cz je zodpovědný za odborný dohled, testování a zavádění nových výrobků daných značek na český trh a veškerý servis od tepelného tvarování, přes odlévání chodidel pro výrobu bot na míru, přes nastavení rámu na botu až k profi vyčištění ložisek.


RNDr. Ludmila Krupková

IMG_0388_1

Do roku 2018 byla reprezentační trenérkou, která dokázala vytvořit nejen nejśpěšnější oddíl v ČR KSBM Praha, který pravidelně obsazuje na mistrovstvích republiky až 80% všech medailových umístění skrz všechny kategorie a také se umísťuje na medailových příčkách v závodech prestižního Evropského poháru - nejtězšího a nejlépe obsazeného inline seriálu v Evropě.

Rychlobruslení se začala věnovat spolu se synem Matějem Krupkou v roce 2003, kdy sama objela i několik dráhových závodů a maratonů v seniorských kategoriích, následně si prošla trenérskými školami na FTVS a kempy zahraničních inline trenérů. Mimo to je i vyškolená rozhodčí v short-tracku, rychlobruslení na ledě na krátké dráze.

V současné době je nadále hlavní trenérkou oddílu s více než 60 dětmi a je uznávanou trenérkou v celé Evropě, kde trenérští kolegové obdivují její tréninkovou skupinu a rostoucí výsledky.

Dříve také vydávala časopis o kolečkovém bruslení MagazInline a v současné době spravuje informační web Svět koleček. Vedle toho také s oddílem KSBM Praha organizuje mistrovství republiky v indoor (halovém) rychlobruslení a také dráhové mistrovství republiky v Ostravě.

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti společností Google soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.