Prodejna

Od července 2020 máme otevřenou prodejnu v Praze, kde Vás rádi uvítáme. Můžete si přijít vyzkoušet vyhlédnuté brusle, nechat si poradit s výběrem nových bruslí, vyservisovat a seřídit vaše stávající brusle, nebo jen popovídat o bruslení nad dobrou kávou:-). 

Otevírací doba prodejny je nepravidelná, proto si prosím raději domluvte termín, kdy chcete dorazit (mailem na obchod@inlinespeed.cz nebo telefonicky na +420 603939747).

!! Bez domluvení termínu můžete také dorazit kdykoliv v pondělí mezi 13:00 - 17:45 a v pátek mezi 13:00 - 17:00!!

Naším cílem je mít na každého zákazníka 100% pozornost a tudíž i vyhrazený čas na zkoušení, nastavení bruslí a podobně, proto upřednostňujeme předem domluvený čas, kdy se vám budeme věnovat.

 IMG_0475(1) 

 

Víte, čím se náš obchod tak liší, že má smysl otevřít i v dnešní době kamennou prodejnu?

Jsme jediná speciálka na inline rychlobruslení v ČR, kde neřešíme nic jiného, než váš požitek z bruslení! Proto jsme během 10 let vedení e-shopu zjistili, že pro zákaznickou spokojenost musíme mít všechny typy bruslí skladem, protože bez vyzkoušení si kolečkové brusle jednoduše nemá smysl kupovat, natož pak ty závodní nebo výkonnostní.

Druhá rada pro nákup kolečkových bruslí, kterou jsme si z desetiletého působení odnesli je ta, že prodejem nic nekončí, spíš naopak. Každého zákazníka našeho obchodu se snažíme poznat a doporučit pro něj ty nejvhodnější brusle jak podle tvaru, ale i délky rámu, velikosti koleček a i typu ložisek. Každý totiž potřebuje něco jiného a u investice do kolečkových bruslí na rychlobruslení to platí dvojnásob. Navíc i lidi, kteří si u nás objednají přes e-shop, se snažíme při předání bruslí potkat, protože víme, jakou hodnotu má správně nastavená brusle, respektive správně nastavený rám na brusli. 

Závodní brusle prostě nejde jen tak objednat a rychle vyzkoušet, vždy je za spokojeností zákazníka minimálně ještě 15-20 minutové nastavení rámu na brusli, případně i tepelné tvarování jazyka či celého skeletu brusle. 

Proto je pro nás stěžejní tento krok otevření prodejny v tom směru, že vám, našim zákazníkům, budeme moci v tomto místě nabídnout kompletní služby k vaší maximální spokojenosti.

Navíc jsme prodejnu vybudovali vlastně hned na jedné z nejlepších inline stezek v Praze - na Letné, kde jsou uplně ideální podmínky pro bruslení a jeho výuku. Znamená to tedy, že můžeme společně vaše nové brusle rovnou projet, donastavit a společně pod dohledem se správně naučit, jak začít s inline rychlobruslemi a jak správně bruslit ve speed bruslích.

Kde nás tedy najdete?

Naše prodejna je na adrese Na Baště sv. Tomáše 9, Praha 1, kde nás na zvonku snadno najdete a hned za hlavním vchodem je vstup do naší prodejny.

 

Jak se k nám dostanete a kde zaparkujete?

  • Dorazit můžete buďto autem a zaparkovat přímo před obchodem, kde většinou bývá volno, nicméně jde o placenou zónu Prahy 1. Zaplatit parkování lze na 1 hodinu skrz aplikaci do mobilu, kde zadáte svou poznávací značku a zaplatíte online.
  • Druhá levnější a jednodušší varianta parkování je na parkovišti U Špejcharu, kde je hodina stání za 20 Kč a lze zaplatit jednoduše přes automat. Navíc je to k nám na dohled, takže žádný problém to dojít:-)
  • Další variantou je MHD, kdy k obchodu nejblíže (asi 50m) je tramvajová zastávka Chotkovy sady. Tam se snadno dostanete z metra Hradčanská nebo Malostranská.
  • Poslední a nejlepší variantou je dorazit k nám na bruslích! Nechte auto kdekoliv na výše zmíněných parkovištích, nebo třeba na opačné straně Letenské pláně u Národního technického nebo zemědělského muzea, obujte brusle a projeďte si suprovou in-line stezku s novým povrchem. Odtud k nám dojedete snadno za méně než minutu až ke dveřím podle této mapy, nebo podle našeho bruslařského videa:-). 

 

A kdy máme otevřeno?

Jsme pro vás k dispozici vždy po předchozí domluvě -  vetšinou jsme schopni být k dispozici ve všední dny od 8:00 do 18:00, o víkendech dle domluvy a možností.