Prodejna

  OD ROKU 2022 JE PRO VÁS PRODEJNA DOSTUPNÁ NA ADRESE V MODŘANECH

Zkoušení a servis bruslí je již možný i bez předchozí domluvy.

 

Přesto pokud chcete jedinečný a osobní přístup bez čekání, můžete zavolat a domluvit si termín, ať se vám můžeme precizně věnovat:-) Osobní termíny je po dohodě možné naplánovat i mimo otevírací dobu.

 Můžete si k nám přijít vyzkoušet vyhlédnuté brusle, nechat si poradit s výběrem nových bruslí, vyservisovat a seřídit vaše stávající brusle, nebo jen popovídat o bruslení nad dobrou kávou:-). 

Jarní Otevírací doba prodejny INLINESPEED.CZ

 

PONDĚLÍ  -  13:00 - 17:00 

ÚTERÝ  -  16:00 - 18:00

STŘEDA  - Po předchozí domluvě v časech 16:00 - 19:30 

ČTVRTEK - 16:00 - 19:30 

PÁTEK  - 14:00 - 18:00 

V dopoledních časech jsme k dispozici po telefonické domluvě, nebo jsme na lekcích.

 

 

Pokud si chcete domluvit individuální termín váší návštěvy, zavolejte nám prosím na +420 603939747 nebo napište mail na obchod@inlinespeed.cz.

Naším cílem je mít na každého zákazníka 100% pozornost a tudíž i vyhrazený čas na zkoušení, nastavení bruslí a podobně, proto upřednostňujeme předem domluvený čas, kdy se vám budeme věnovat.

IMG_5956

 

Víte, čím se náš obchod tak liší, že má smysl otevřít i v dnešní době kamennou prodejnu?

Jsme jediná speciálka na inline rychlobruslení v ČR, kde neřešíme nic jiného, než váš požitek z bruslení! Proto jsme během 10 let vedení e-shopu zjistili, že pro zákaznickou spokojenost musíme mít všechny typy bruslí skladem, protože bez vyzkoušení si kolečkové brusle jednoduše nemá smysl kupovat, natož pak ty závodní nebo výkonnostní.

Druhá rada pro nákup kolečkových bruslí, kterou jsme si z desetiletého působení odnesli je ta, že prodejem nic nekončí, spíš naopak. Každého zákazníka našeho obchodu se snažíme poznat a doporučit pro něj ty nejvhodnější brusle jak podle tvaru, ale i délky rámu, velikosti koleček a i typu ložisek. Každý totiž potřebuje něco jiného a u investice do kolečkových bruslí na rychlobruslení to platí dvojnásob. Navíc i lidi, kteří si u nás objednají přes e-shop, se snažíme při předání bruslí potkat, protože víme, jakou hodnotu má správně nastavená brusle, respektive správně nastavený rám na brusli. 

Závodní brusle prostě nejde jen tak objednat a rychle vyzkoušet, vždy je za spokojeností zákazníka minimálně ještě 15-20 minutové nastavení rámu na brusli, případně i tepelné tvarování jazyka či celého skeletu brusle. 

Proto je pro nás stěžejní tento krok otevření prodejny v tom směru, že vám, našim zákazníkům, budeme moci v tomto místě nabídnout kompletní služby k vaší maximální spokojenosti.

Navíc jsme prodejnu vybudovali vlastně hned na nejvytíženější inline stezce v Praze - v Modřanech, kde jsou uplně ideální podmínky pro bruslení a jeho výuku. Znamená to tedy, že můžeme společně vaše nové brusle rovnou projet, donastavit a společně pod dohledem se správně naučit, jak začít s inline rychlobruslemi a jak správně bruslit ve speed bruslích.

Kde nás tedy najdete?

Naše prodejna je na adrese K Dolům 944/6, Praha 12, kde Vás rádi uvítáme.

 

Jak se k nám dostanete a kde zaparkujete?

  • Dorazit můžete buďto autem a zaparkovat přímo před obchodem, kde většinou bývá volno, případně pak před Auto Kelly je zpevněná plocha, kde se dá parkovat. Na Praze 12 se za parkování nemusí platit:-)
  • Další variantou je MHD, kdy k obchodu nejblíže je tramvajová, vlaková i autobusová zastávka Nádraží Modřany
  • Poslední a nejlepší variantou je dorazit k nám na bruslích! Nechte auto kdekoliv u cyklostezky A2 a doražte jednoduše na bruslích, je to jedna zatáčka a maličký kopeček nahoru (2-3 metry, nic hrozivého:-))
     
A kdy máme otevřeno?

Jsme pro vás k dispozici dle otevírací doby výše, nebo jindy po předchozí domluvě -  vetšinou jsme schopni být k dispozici ve všední dny od 8:00 do 18:00, o víkendech dle domluvy a možností.