Prodejna

 

POZOR - PRODEJNA JE PRO VÁS NOVĚ DOSTUPNÁ NA NOVÉ ADRESE V MODŘANECH

Zkoušení bruslí je možné prozatím po předchozí domluvě, ale od září budete moci přijít kdykoliv a bez ohlášení:-) 

 

 

Od srpna 2022 máme otevřenou novou prodejnu v Praze, kde Vás rádi uvítáme. Můžete si přijít vyzkoušet vyhlédnuté brusle, nechat si poradit s výběrem nových bruslí, vyservisovat a seřídit vaše stávající brusle, nebo jen popovídat o bruslení nad dobrou kávou:-). 

Otevírací doba prodejny je prozatím nepravidelná, proto si prosím raději domluvte termín, kdy chcete dorazit (mailem na obchod@inlinespeed.cz nebo telefonicky na +420 603939747).

Naším cílem je mít na každého zákazníka 100% pozornost a tudíž i vyhrazený čas na zkoušení, nastavení bruslí a podobně, proto upřednostňujeme předem domluvený čas, kdy se vám budeme věnovat.

IMG_5956 

 

Víte, čím se náš obchod tak liší, že má smysl otevřít i v dnešní době kamennou prodejnu?

Jsme jediná speciálka na inline rychlobruslení v ČR, kde neřešíme nic jiného, než váš požitek z bruslení! Proto jsme během 10 let vedení e-shopu zjistili, že pro zákaznickou spokojenost musíme mít všechny typy bruslí skladem, protože bez vyzkoušení si kolečkové brusle jednoduše nemá smysl kupovat, natož pak ty závodní nebo výkonnostní.

Druhá rada pro nákup kolečkových bruslí, kterou jsme si z desetiletého působení odnesli je ta, že prodejem nic nekončí, spíš naopak. Každého zákazníka našeho obchodu se snažíme poznat a doporučit pro něj ty nejvhodnější brusle jak podle tvaru, ale i délky rámu, velikosti koleček a i typu ložisek. Každý totiž potřebuje něco jiného a u investice do kolečkových bruslí na rychlobruslení to platí dvojnásob. Navíc i lidi, kteří si u nás objednají přes e-shop, se snažíme při předání bruslí potkat, protože víme, jakou hodnotu má správně nastavená brusle, respektive správně nastavený rám na brusli. 

Závodní brusle prostě nejde jen tak objednat a rychle vyzkoušet, vždy je za spokojeností zákazníka minimálně ještě 15-20 minutové nastavení rámu na brusli, případně i tepelné tvarování jazyka či celého skeletu brusle. 

Proto je pro nás stěžejní tento krok otevření prodejny v tom směru, že vám, našim zákazníkům, budeme moci v tomto místě nabídnout kompletní služby k vaší maximální spokojenosti.

Navíc jsme prodejnu vybudovali vlastně hned na nejvytíženější inline stezce v Praze - v Modřanech, kde jsou uplně ideální podmínky pro bruslení a jeho výuku. Znamená to tedy, že můžeme společně vaše nové brusle rovnou projet, donastavit a společně pod dohledem se správně naučit, jak začít s inline rychlobruslemi a jak správně bruslit ve speed bruslích.

Kde nás tedy najdete?

Naše prodejna je na adrese K Dolům 944/6, Praha 12, kde již nemusíte zvonit jako dříve, stačí vejít:-)

 

Jak se k nám dostanete a kde zaparkujete?

  • Dorazit můžete buďto autem a zaparkovat přímo před obchodem, kde většinou bývá volno, případně pak před Auto Kelly je zpevněná plocha, kde se dá parkovat. Na Praze 12 se za parkování nemusí platit:-)
  • Další variantou je MHD, kdy k obchodu nejblíže je tramvajová, vlaková i autobusová zastávka Nádraží Modřany
  • Poslední a nejlepší variantou je dorazit k nám na bruslích! Nechte auto kdekoliv u cyklostezky A2 a doražte jednoduše na bruslích, je to jedna zatáčka a maličký kopeček nahoru (2-3 metry, nic hrozivého:-))
     
A kdy máme otevřeno?

Jsme pro vás k dispozici vždy po předchozí domluvě -  vetšinou jsme schopni být k dispozici ve všední dny od 8:00 do 18:00, o víkendech dle domluvy a možností.