Inlinespeed kurz bruslení

Jste zapálenými bruslaři či pravidelnými účastníky různých in-line lekcí a již nechcete bruslit pořád stejně? Vadí vám, že vás předjíždí někdo, od koho byste to vůbec nečekali a vidíte, že jen silou vše urvat nejde?

Přijďte stejně jako stovky dalších bruslařů poznat cestu, jak bruslit rychle, efektivně a hlavně chytře. Na kurzech nejen získáte informace, co dělat k rychlejšímu bruslení, ale také pochopíte základní principy odrazu a celého bruslení, takže budete sami moci na své technice dále pracovat a zlepšovat se. 

Zárukou pro Vás budou trenérské zkušenosti rychlobruslařského trenéra a bývalého závodníka Matěje Krupky, který úspěšně vede svěřence a inline lekce již přes 15 let a pomohl k efektivnímu bruslení již stovkám bruslařů.

Na kurzech se naučíte:

  • ovládat brusle jako profi závodníci
  • bruslit jednoduše správně
  • využít fyzikálního principu bruslení pro zvýšení efektivity a úsporu energie
  • bruslit bez bolestí chodidel, holení, zad atd. (rád poradíme i s individuálníi dotazy na specifické bolesti)
  • jízdu v "balíku"

        

Kurzy jsou rozdělené na základní zdatnost a na pokročilé bruslení, kdy základní zdatnost by měl zvolit každý, kdo s metodikou Matěje Krupky začíná a už nechce další roky jezdit pořád stejně. Pokročilé kurzy jsou vhodné pro bruslaře, kteří již Matějovými kurzy prošli a základy již mají zažité a chtějí udělat další krok k chytřejšímu a rychlejšímu bruslení.

Aktuálně jsou vypsané tyto kurzy:

 
 
250
200012502000
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem