Bruslařské Vánoce

5 tipů na vánoční dárek pro bruslaře

aneb
jaké dárky (ne)patří pod stromeček?
Vítám všechny bruslaře, ale i kamarády a rodinu bruslařských nadšenců. Dnes píšu hlavně vám, kteří chcete udělat radost svému blízkému, který miluje bruslení.  Rád bych vám totiž pomohl společně vybrat dárek, se kterým uděláte pouze radost, nikoliv chybu. Nevyberete tak špatný produkt, špatný typ koleček, nebo třeba špatnou velikost apod..  
 
Nebudete tak muset po Vánocích řešit výměnu nebo vrácení nevhodného dárku. Naopak dobře vybraným dárkem uděláte velkou radost a třeba i vytrhnete velký trn z paty vašemu bruslaři/ce. 
 
Podívejte se tedy na toto video, kde vám své tipy shrnuji. V článku níže si to můžete vše i přečíst spolu s odkazy na jednotlivé produkty, ať to nemusíte hledat. Navíc mám pro vás speciální vánoční nabídku na konkrétní produkty, které jsou k prohlédnutí v tomto odkazu.
 

Jaké jsou tedy nejčastější vánoční dárky a čemu se raději vyhnout?

Ve videu máte navíc i jeden bonusový tip navíc!

 

  

  • Tip č. 1: Vyfoťte si brusle vašeho bruslaře

   Pokud sami bruslařskému vybavení moc nerozumíte, tak z fotky dokáže zkušený bruslařský prodejce doporučit vhodný dárek,  doplněk vhodný k danému bruslařskému stylu, ale i pomůže vybrat vhodnou velikost či typ koleček. Pokud tedy chcete dopřát svému bruslaři/ce nová kolečka, ložiska nebo cokoliv podobného, tak je nejlepší přijít pro radu s fotkou jeho/jejích bruslí.


  • Tip č. 2: Vybírejte univerzální dárky

   Pokud si nejste jisti, zda jsou již nová kolečka potřeba, nebo jak poznat špatná ložiska na výměnu, tak se zaměřte na dárky, které jsou univerzální a jsou vhodné pro všechny bruslaře a brusle. Takovými dárky jsou například batohy a tašky na brusle, nová ložiska (ta jsou pro brusle univerzální), třeba i se sadou na jejich čištění nebo můžete vybrat i levnější dárek jako je speciální silikonová láhev pro bruslaře, ve které nešplouchá voda při otřesech, ani nikde netlačí v kapse jako běžné PET láhve.

    

   SoftFlask_Comfort   waterflow_gear-bag_cyan_walk  hybrid_hood_running_front

  • Tip č. 3: Jak koupit brusle bez vyzkoušení? Změřit nohu a domluvit si prodlouženou možnost výměny.

   Je to sice lákavá představa, že si rozbalíte pod stromečkem nové brusle, ale bez zkoušení brusle pomalu nejdou dobře vybrat. Pokuste se získat délku chodidla v milimetrech, ta je na rozdíl od velikostních čísel univerzální. Domluvte si tedy předem možnost výměny nebo vrácení bruslí, ať po Vánocích nemusíte řešit prodej po bazarech apod... U nás třeba není problém po Vánocích vyměnit například jen botu k bruslím, která se posléze namontuje na zakoupený rám a kolečka a můžete jezdit. Brusle samozřejmě musí být nepoužité, vyzkoušené alespoň doma.
    

  • Tip č. 4: Náhradní díly jako jsou nová kolečka, ložiska nebo rámy se nebojte konzultovat s odborníkem 

   Kolečka mají univerzální šířku, ale tvrdost a velikost koleček se liší jak podle bruslí, tak podle stylu, jakým bruslař jezdí, tak i podle použití, na které se daná kolečka hodí. Nebojte se mi ozvat, rád vám s výběrem pomohu (603 939 747 nebo obchod@inlinespeed.cz) Sám jsem zažil situaci, kdy pod stromečkem bruslař našel 4 kolečka nebo 8 ložisek... Rozumíte?:-) 


 • Tip č. 5: Oblečení, chrániče a helmy kupujte dle konfekčních velikostí

  Oblečení na brusle má vcelku běžné velikosti, chybu tedy neuděláte ani hezkým bruslařským tričkem, mikinou nebo třeba i sportovními zateplenými kalhotami. Ty bruslařské mají po celé délce zip, ať jdou obléct i sundat i v momentě, kdy se bruslař už obul do bruslí! Radost uděláte i novou helmou s parádním magnetickým sklem, která vyniká super designem a velmi nízkou hmotností. Například helmy Sigma II sedí 95% lidí opravdu na výbornou, stačí změřit obvod hlavy a máte vyhráno! Všechny zvýhodněné produkty najdete na stránce v tomto odkazu.

 

Kompletní vánoční nabídka plná slev 

 

Sigma-II-black-cycling-helmet_Andrea_lens  Sigma-II-white-skate-helmet_Twan2  Sigma-II-black-cycling-helmet_Andrea_lens2