Sportovní taška/batoh CadoMotus Hybrid

 
  • 1 z 19
 

Tento batoh, nebo taška, je vlastně takovým sportovním Žolíkem. Dokáže se změnit z batohu na příruční zavazadlo do letadla, či sportovní tašku s odděleními na suché a mokré oblečení. S Hybridem můžete prostě kamkoliv.

 

Dostupnost Doručení do 2-4 týdnů
3 990 Kč    
Kód produktu 1453
Značka Cadomotus
Webová stránka značky cadomotus.com
Kategorie Batohy na brusle a další sporty
Záruka 2 roky
 

Zabal si vše, co potřebuješ

Batoh Hybrid můžeš vyrazit na závody či tréninky, kde chceš mít věe srovnané a na nic nezapomenout, natož to dlouze hledat. Taška Hybrid má oddělenou kapsu na suché věci, zpevněnou a snadno otíratelnou kapsu na mokré a špinavé věci. Brusle nebo špinavé boty mají pak navíc místo v kapsách zvenčí.

Během cestování za sportem lze tento batoh vzít do letadla jako běžné příruční zavazadlo, přesto má objem 55 litrů a vejde se do něj překvapivě hodně. Batoh má tři hlavní kapsy uvnitř. Z nich lze udělat jedna velká kapsa na větší předměty, nebo naopak využít tří oddělených menších prostor pro lepší přehlednost. 

Zvenčí batohu lze snadno připnout helmu díky síťce, která je běžně schovaná za zipem, ať zbytečně nepřekáží, když není potřeba. 

Na cestování většina z nás jezdí s laptopem nebo tabletem. I s tím se počítalo a batoh nabízí polstrovanou kapsu na běžné notebooky a tablety.

Kufřík nebo batoh?

Už sám název Hybrid napovídá, že to není jen obyčejný batoh nebo obyčejný kufřík. Hybrid má zpevněné dno z nepromokavých materiálů, díky čemuž batoh sám krásně stojí a nepadá, navíc se nemusíte obávat přeháňky cestou na hotel. 

Když pospícháte, nebo nemáte volné ruce cestou s dalším kufrem, můžete batoh Hybrid snadno vzít na záda. Stejně tak klidně i na kole.  Ramenní popruhy jsou schované, přesto snadné na vytažení, takže během chvilky můžete nést své příruční zavazadlo na zádech. Popruhy i zádová část jsou polstrované, jako jiné batohy, takže je velmi příjemné tašku/batoh nést.

Jak na cesty, tak na sportovní události

Upravitelné vnitřní kapsy pomáhají udržet věci přehledně poskládané a dostupné. Batoh má i zabezpečené kapsy na cennosti. Jde zkrátka o tašku/batoh, se kterou můžete vyrazit na závody, stejně jako na letiště. Můžete ho nést na zádech, nebo táhnout na kolečkách. Stejně tak ho snadno vezmete na kolo cestou na trénink. 

Pokud hledáte univerzální sportovní tašku, batoh, kufr, pak je Hybrid ta správná volba.

 

Objem 40 l / 55 l
Materiál Neporomokavý RPET
Hmotnost 3,2 kg

Hybrydní sportovní batoh Cadomotus Transition batoh/kufr


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: