Bruslařský masážní "špalík"

 
  • 1 z 4
 

Nová light verze verze našeho tréninkového "špalíku" je zde! Jedná se o masážní podložku bez balančního prvku, na které lze cvičit postoj na jedné noze i s malými dětmi nebo po úrazech kolen - je vhodná navíc v krásném zpracování a provedení!

Ideální dárek nejen pro bruslaře, cvičení na něm pomáhá i pro posílení klenby chodidla a zlepšení plochých nohou.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 849 Kč
Ušetříte 50 Kč (–5 %)
799 Kč    
Kód produktu 1597
Značka Forestones
Kategorie Tréninkové pomůcky
Záruka 2 roky
 
Stabilita a ovládání chodidla je klíč ke správné bruslařské technice a jistotě při bruslení. Díky aktivnímu chodidlu dokážete své brusle řídit a budete umět na bruslích vyřešit jakoukoliv situaci. Nácvik postoje na jedné noze (ať už na stabilní nebo nestabilní podložce) je pro každého sportovce důležitý. 
 
Na bruslařském "špalíku" trénují už desítky hobby bruslařů jak stabilitu, tak i sílu během tréninku bruslařských svalů a opravdu se díky této jedinečné pomůcce na bruslích cítí jistější a rychlejší.
 
V této light variantě vyráběné přímo pro náš obchod a dle našich požadavků mohou na této podložce cvičit již i menší děti, které balanční cvičení ještě nezvládají. Díky hrotům, které aktivují vnímání a svaly chodidla, se vaše stabilita mnohonásobně zlepší i po pár minutách na desce!
 
Už jen tím, že se na pár sekund postavíte na tento špalík, který může doma kdekoliv ležet, zlepšujete svou bruslařskou techniku, zpevňujete postoj celého těla i jádro! Navíc ten pocit, který budete mít v chodidlech, je naprosto dokonalý!
 
Opravdu, jak říká výrobce: "stačí malý krůček a vaše nohy konečně poznají nebe!" A to i v bruslích!
 
Ke zvládnutí pokročilých technik jako je Double push a vysoké rychlosti pomůže trénink s tímto "špalíkem" velmi dobře.
Tato pomůcka je dodávána s půlkulatým profilem, který věrně kopíruje tvar in-line kolečka a perfektně tak pomáhá nácviku právě bruslařům! Lze ale pochopitelně použít i pro jiné sporty, jako například hokej, krasobruslení či balet a jógu.
 
Díky širší desce a i díky aktivaci chodidla pomocí masážních hrotů je tento špalík stabilnější, než jeho předchůdce. Špalík je vhodný jak pro malá chodidla, tak pro nohy až do velikosti 50! Je vyroben z velmi tvrdého jasanového dřeva a napuštěn saflorovým olejem, který krásně vyzdvihuje kresbu dřeva a dlouhodobě ho chrání. V nabídce máme i velkou stabilní terapeutickou desku pro cvičení na rovné ploše, kde se navíc vejdou obě chodidla, nebo se na ni klidně posadíte
 
Na webu Do bruslí navíc najdete on-line trénink a videa, jak s tímto tréninkovým špalíkem správně cvičit a jak se zlepšit na bruslích už během zimy!
 
Na stránkách výrobce - české firmy Forestones, jak jsou špalíky a terapeutické desky vyráběné
 
 

Bruslařský masážní špalík 2.0


Co je tréninkový bruslařský špalík?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: