MPC ENIGMA 110 mm závodní kolečka na brusle 8ks

 
Tip Efekt lupa
 

Špičková závodní kolečka na inline bruslení - novinka značky MPC - kompletně odznova vyvinuté závodní kolečko od nejúspěšnějšího výrobce na světovém trhu!
Cena za sadu 8 ks.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Tvrdost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 999 Kč    
Kód produktu 1794/85A 1794/87A Zvolte variantu
Značka MPC
Webová stránka značky mpcturbo.com
Kategorie Kolečka
Záruka 2 roky
 
Seznamte se s dlouho očekávanou novinkou na bruslařském trhu - MPC EINGMA! 
Značka MPC se nadále řídí svým mottem - Engineered, not copied! A díky svým zkušenostem z poslední dekády, kdy totálně ovládla trh s kolečky, se máte určitě na co těšit. Nově přetvořené jádro kolečka a lamely, stejně tak jako polyurethanová směs. Kolečka byla vyrobena v návaznosti na stále rostoucí požadavky elitních bruslařů z celého světa.
 
Jako nová generace koleček MPC přináší Enigma úplně nový hub, tedy plastové jádro kolečka. Enigma má vylepšenou závodní směs, která nejen že nabízí neuvěřitelnou rychlost a grip, ale i prodlužuje minimálně o 25% životnost koleček!
 
Prodloužená životnost není jen marketingový slogan, ale je to výsledek obsáhlého laboratorního testování a porovnání s aktuálně nejčastěji používanými kolečky.
 
Navíc delší životnost nijak neubírá ostatním vlastnostem jako je grip, roll a konzistence, neboli česky přilnavost, valivost a stálost těchto vlastností po dobu použití.
 
Právě konzistence výkonu koleček MPC je to, díky čemu kolečka MPC za poslední dekádu tak moc předstihla konkurenci na poli profesionálních závodních koleček do bruslí.¨
 
Tvrdost X-FIRM (85a vnější urethan/60a vnitřní urethan) - vhodné do ostrých závodů, kde využijeme skvělou přilnavost a potřebujeme i vysokou rychlost

Tvrdost XX-FIRM (87a vnější urethan/60a vnitřní urethan) - ideální na rovné silniční asfaltové povrchy  

Cena je za sadu 8 kusů.
Doporučená šířka spaceru 10,05 mm
Použití Závody
Velikost koleček 110 mm
Průměr koleček 110 mm
Tvrdost Dvouvrstvé - vnitřní vrstva 60a (měkká), vnější vrstva 83a/85a/87a
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 23.11.2023
Kolečka 110 mm MPC Enigma 85A ? Jsou bezkonkurenčně před ostatníma . Do doby než jsem na ně skočil , jsem byl přesvědčen že červená MPC 125 mm 85A s (Al středem) nemají konkurenci . Už to neplatí jsou na druhém místě . Kdo to nezkusí ten neuvěří .