MPC BONT Avanger 110 mm kolečka na brusle 8ks

 
  • 1 z 2
 

MPC Bont Avanger110 mm jsou vedle osvědčených Hard Core 125 koleček jediná další profi závodní kolečka postavená na hliníkovém jádru. To nabízí maximální rychlost a valivost při jízdě se zachováním přilnavosti koleček a urethanu od MPC.

Kombinovaná sada pro maximální rychlost a skvělý grip - 4x XFIRM a 4x XXFIRM pro osazení do bruslí XF-XXF-XXF-XF.

Dostupnost Vyprodáno (0,75 ks)
5 990 Kč    
Kód produktu 1465
Značka MPC
Webová stránka značky mpcturbo.com
Kategorie Náhradní díly
Záruka 2 roky
 

Kolečka MPC Bont Avanger jsou vyvíjené firmou MPC, materiál kolečka je shodný jako s jejich předlohou MPC Black Magic.

Kolečka jsou také dvouvrstvá, od MPC Black Magic se liší pouze středem/jádrem, které je v případě koleček Avanger z hliníku, nikoliv z plastu. Takováto kolečka mají své příznivce hlavně mezi silovými či těžšími bruslaři, kteří potřebují pevnější a tvrdší kolečka. 

Jejich jízdní vlastnosti jsou vhodné hlavně na rovinaté trasy, kde využijete jejich obrovskou rychlost a snadnou valivost. Kolečka lze využít i na rychlé dráhové závody či závody na silničním okruhu, kde i přes tvrdý střed mají skvělou přilnavost.

Kolečka doporučujeme bruslařům, kteří mají za cíl "bezztrátový skluz" i na úkor lepší přilnavosti, kterou oproti tomu nabízí kolečka MPC Black Magic.

Bruslení je vždy o kompromisu mezi tvrdostí (a tedy rychlostí) a přilnavostí kolečka, proto klidně zavolejte, rádi vám s výběrem poradíme.

Kombinovaná sada pro maximální rychlost a skvělý grip - 4x XFIRM a 4x XXFIRM pro osazení do bruslí XF-XXF-XXF-XF.

Cena je za sadu 8 ks.

Pro dokonalou kombinaci spojte tato kolečka s nejpevnějším hliníkovým rámem na trhu - Cadomotus Dualbox®6 TR. Dostanete tak jedinečnost koleček MPC, která jsou vhodná jak na dráhu, tak na silniční závody, spolu s nekompromisním rámem Dualbox, který nenechá ani kousek energie nazmar a vše převede do perfektního odrazu.

Použití Závody
Velikost koleček 110 mm
Průměr koleček 110 mm
Tvrdost Dvouvrstvé - vnitřní vrstva 60a (měkká), vnější vrstva 85/87a (XF/XXF)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: