Víte, že pořádáme INLINESPEED KEMP v Mostě, kde Vás naučíme, jak správně, bez bolestí a efektivně bruslit na rychlobruslích? Více informací najdete v záložce Inlinespeed škola. Kapacita je omezená, tak neváhejte!

Kemp sobota 11.8.2016 - speed začátky

Neohodnoceno
 
 

Inline kemp pro zlepšení techniky na bruslích vedený mnohonásobným mistrem ČR a trenérem rychlobruslení Matějem Krupkou.

Dostupnost Ještě zbývají nějaká místa (19 ks)
1 500 Kč    
Kód produktu 642
Kategorie Inlinespeed kemp
 

Jste zapálenými bruslaři či pravidelnými účastníky různých in-line lekcí a chcete se posunout dál? Chcete poznat cestu, jak bruslit rychle, efektivně a bez bolestí? Právě pro vás připravujeme minikemp na uzavřeném okruhu v Mostě na Matyldě v termínu 11.-12.8.2018.

Zárukou pro Vás budou trenérksé zkušenosti rychlobruslařského trenéra a bývalého závodníka Matěje Krupky (recenze bruslařů z individuálních lekcí si můžete přečíst zde)

 Nově pro vás tedy chystáme jedno i dvoudenní minikemp, kde se naučíte:

  • ovládat brusle jako profi závodníci
  • využít fyzikálního principu bruslení pro zvýšení efektivity a úsporu energie
  • bruslit bez bolestí chodidel, holení, zad atd. (rád poradíme i s individuálníi dotazy na specifické bolesti)
  • jízdu v "balíku"

 

Kemp bude rozdělen na dvě jednodenní části, kde sobota bude zaměřena na procvičení základů stability, ovládání brusle a základů efektivního bruslení.  Stačí vám na něj úplně základní zdatnost na bruslích a sobotní program vás připraví na nedělní část kempu.

Nedělní část bude zaměřena na pokročilejší bruslaře a budeme se věnovat správnému provedení odrazu na rovince, případně double-pushi a technice do rychlosti.

Při přihlášení do 30.6. dostanete účastnické tričko v ceně zdarma!

Kapacita kempu je omezena na 20 lidí na každý den, ať má trénink co největší přínos.

 

Podmínkou účasti jsou vlastní brusle (ať už máte fitness brusle, speedy nebo maratonky) a helma, chrániče jsou na vás. Účast na kempu je na vlastní nebezpečí, nicméně bude k dispozici základní lékárna pro případ pádu.

 
Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti společností Google soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.