MPC Storm Surge XGrip

Nový produkt

Nová vylepšená edice bezkonkurenčních koleček na mokrý povrch MPC Storm Surge XGrip. Ješte lepší přilnavost, ještě větší bezpečnost, ještě větší trvanlivost! Ani tato kolečka nebudou mít konkurenci.

Více informací

18 ks

Ihned k odeslání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 63 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 63 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12,60 Kč.


490,00 Kč s DPH

  • 84 mm
  • 90 mm
  • 100 mm
  • 110 mm

Parametry

PoužitíRychlobruslení a top speed
Podmínky a povrchMokro
TvrdostXFirm

Více informací

Firma MPC využívá nových technologií, vyvinutých do MPC BlackMagic, také v osvědčených kolečkách na déšť. Vylepšený pevnější střed a jádro kolečka zajišťuje lepší setrvačnost a točivost. Nové složení směsi urethanu a změněný podíl měkčí a tvrdší části kolečka zaručuje zase lepší přilnavost k povrchu a tedy ještě méně klouzání na mokrém asfaltu.

Nová TURBO edice zajišťuje větší styčnou plochu, na kterou je rozložena všechna síla. Díky novým technologiím může být tvrdší vnější urethan a tím má kolečko nejen delší trvanlivost kolečka, ale také zajistí rychlejší jízdu.

Skvělá přilnavost je podpořena hydrofilním materiálem, ze kterého je kolečko vyrobeno.

PS: jestliže nemáte v den závodu u sebe kolečka Storm a začne pršet, pak končíte...

Podívejte se, jak se díky "stormům" dá krásně jezdit na mokrých stezkách! Matěj Krupka natočil svůj trénink v dešti ZDE. 

Velikosti 84, 90, 100 a 110 mm, cena je za jeden kus.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: