Pomáháme českému rychlobruslení v rozvoji

Jako výhradní distributoři významné evropské bruslařské značky cítíme povinnost podporovat rozvoj bruslení v naší zemi, kde je rychlobruslení stále velmi mladým a rozvíjejícím se sportem. Proto jsme již dávno začali s naší cestou, jak rozvíjet inline rychlobruslení v ČR.

KSBM Praha

Závodní oddíl Klub sportovního bruslení Modřany Praha

Vše začalo založením jednoho z prvních specializovaných in-line rychlobruslařských oddílů - Klubu sportovního bruslení Modřany Praha (KSBM Praha), kde stále působíme jako trenéři a závodníci. Ludmila Krupková je zde hlavní trenérkou a zároveň je reprezentační trenérkou českého národního týmu! Matěj Krupka je asistentem trenéra v KSBM Praha, kde učí mladé talenty techniku a předává jim své závodní zkušenosti, sám je ale stále aktivním závodníkem a českým reprezentantem s mnoha výbornými výsledky (5. místo v celkovém hodnocení Evropského poháru, 13. místo na Mistrovství Evropy).

Magazinline

Časopis o in-line rychlobruslení

Kromě založení oddílu jsme dále také do in-line světa pustili náš další výtvor – specializovaný časopis na inline rychlobruslení – Magaz-In-Line, který vycházel 5 let a později přešel na webový portál www.svetkolecek.cz, který doteď spravujeme.

Webový portál Svět koleček

Internetový portál Svět koleček spravujeme a vedeme již dlouhou dobu. Má své zaběhlé jméno a přináší vždy relevantní a nezkreslené informace z dění v inline světě! Přinášíme reportáže ze závodů, novinky ve vybavení, místa na inline bruslení atd atd.

Závodní juniorský tým Czech CadoMotus Junior Team

V letošním roce jsme rozjeli ve spolupráci s firmou CadoMotus projekt juniorského závodního týmu Czech CadoMotus Junior Team, který je složen z úspěšných českých bruslařů a má za úkol jim poskytnoutpodmínky shodné s těmi, které mají zahraniční závodníci v jiných týmech. Díky tomu se nám snad podaří dostat naše závodníky na úplný vrchol a hlavně – do povědomí zahraničních profesionálních týmů, které by mohly v budoucnu projevit větší zájem o české bruslaře, než je tomu doteď!

Podporujeme oddíly registrované v ČSKB

Automatická sleva pro oddíly a bruslaře registrované v ČSKB

Kromě spolupráce se závodním oddílem z Modřan podporujeme také všechny bruslařské oddíly v ČR! Nevyžadujeme žádné smlouvy a partnerství, jde nám pouze o podporu mládeže, která se aktivně věnuje našemu sportu. Každý registrovaný aktivní závodník má tak u nás automaticky slevu na vybavení!